Környezettechnológiai referensi pozíció az Agrárminisztériumban

Agrárminisztérium Környezettechnológiai és Kármentesítési Főosztályára

(1052 Budapest, Apáczai Csere János utca 9.) munkatársat keresünk

”környezettechnológiai referens” munkakörbe,

határozott időtartamra, 2021. december 31-ig.

A határozott időtartam esetlegesen meghosszabbítható.

Elvárások:

  • motivált, rugalmas, készséges és nyitott személyiség;
  • jó íráskészség és szövegértési képesség;
  • jó problémamegoldó képesség;
  • precizitás;
  • határidők betartása;
  • a közigazgatás iránti elkötelezettség;
  • természettudományos vagy közigazgatási végzettség;
  • középfokú angol nyelvtudás (felsőfok előnyt jelent).

A fizetés bruttó 400 ezer forint havonta, és legkorábban 2020. december hónaptól lehetne kezdeni. A fizetés mellé éves BKV-bérlet és – várhatóan – cafeteria (évi nettó ~150 ezer Ft SZÉP kártyán) jár. A próbaidő 3 hónap.

A munkakör előreláthatólag – többek között – a következő feladatok ellátásából áll:

  • a környezeti kármentesítéssel kapcsolatos jogi, pénzügyi és közigazgatási feladatok, akták előkészítése;
  • kármentesítéssel és környezettechnológiával kapcsolatos projektmenedzsmentben való részvétel.

Az önéletrajzokat a szabolcs.szogyenyi-kovacs@am.gov.hu és a pal.czipoth@am.gov.hu e-mail címre várjuk 2020. november 16-ig.

Típus:
Állásajánlat
Beküldési határidő:
2020. november 05:11
magyar